Niepubliczne Przedszkole „Uśmiech Dziecka”  jest to nowa placówka, oświatowo-wychowawczo-dydaktyczna działająca od września 2013 r.

Naszym celem jest zagwarantowanie indywidualnego procesu edukacyjnego każdego dziecka z uwzględnieniem osobistych zainteresowań i talentów.

Oferujemy państwu bezpłatny pobyt dziecka w przedszkolu w godzinach od 6.45 do 13.15 , a godziny otwarcia placówki dostosowywane są do potrzeb rodziców.

W naszym przedszkolu prowadzimy bardzo ciekawe i urozmaicone zajęcia z języka polskiego, matematyki, muzyki, plastyki, techniki, a dodatkowo w celu rozwijania umiejętności i zainteresowań dzieci bezpłatnie odbywają się zajęcia dodatkowe:

  • Język angielski
  • Zajęcia taneczne
  • Gimnastyka korekcyjna
  • Zajęcia logopedyczne
  • Rytmika
  • Religia
  • Nauka gry na instrumencie

Zapewniamy profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 – 6 lat

Obecnie prowadzimy cztery oddziały przedszkolne, w których realizujemy program wychowania edukacji przedszkolnej, wspomagający rozwój aktywności dziecka „Wokół przedszkola” – autorstwa M. Kwaśniewskiej,
J. Lendzion, W. Żaby- Żabińskiej.

Sale przedszkolne są przestronne, kolorowe i dobrze wyposażone w bezpieczne i funkcjonalne meble, wszelkiego rodzaju zabawki i pomoce dydaktyczne. Posiadamy również leżaki, które umożliwiają chętnym dzieciom odpoczynek po intensywneji ciekawej zabawie.

W naszej placówce pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna, która w kreatywny sposób zachęca dzieci do wspólnego poznawania świata. Mottem kadry jest „uśmiech i szczęście dziecka”

Dysponujemy również bardzo pięknym, słonecznym i dużym ogrodem z nowoczesnym placem zabaw.

Posiłki w naszym przedszkolu są smaczne, zdrowe, urozmaicone i przygotowywane na miejscu zgodnie z wszelkimi wymogami Państwowego Inspektora Sanitarnego oraz dietetyka.

NASZ BUDYNEK

NASZ PLAC ZABAW

NASZE SALE, SZATNIA I ŁAZIENKI

NASZA KUCHNIA