Niepubliczne Przedszkole „Uśmiech Dziecka”  jest to placówka oświatowo-wychowawczo-dydaktyczna działająca od września 2013 r.

Naszym celem jest zagwarantowanie indywidualnego procesu edukacyjnego każdego dziecka z uwzględnieniem osobistych zainteresowań i talentów.

Oferujemy państwu bezpłatny pobyt dziecka w przedszkolu w godzinach od 6.45 do 13.15, a godziny otwarcia placówki dostosowywane są do potrzeb rodziców.

W naszym przedszkolu zapewniamy dzieciom wszechstronny rozwój z zakresu edukacji: językowej, matematycznej, plastycznej, technicznej, ruchowej z elementami gimnastyki korekcyjnej, zdrowotnej, przyrodniczej, muzycznej, patriotycznej. Ponadto, w celu rozwijania umiejętności i zainteresowań dzieci bezpłatnie realizowane są zajęcia:
– z języka angielskiego,
– rytmiczno-taneczne,
– logopedyczne,
– z religii.
Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem innowacyjnych metod nauczania oraz nowoczesnych technologii.

Zapewniamy profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 – 6 lat.

Obecnie prowadzimy cztery oddziały przedszkolne, w których realizujemy program wychowania edukacji przedszkolnej, wspomagający rozwój aktywności dziecka „Program wychowania przedszkolnego” wyd. MAC– autorstwa W. Żaby-Żabińskiej. W. Majewskiej, R. Paździo.

Sale przedszkolne są przestronne, kolorowe i dobrze wyposażone w bezpieczne i funkcjonalne meble, wszelkiego rodzaju zabawki i pomoce dydaktyczne. Posiadamy również leżaki, które umożliwiają chętnym dzieciom odpoczynek po intensywnej i ciekawej zabawie.

W naszej placówce pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna, która w kreatywny sposób zachęca dzieci do wspólnego poznawania świata. Mottem kadry jest „uśmiech i szczęście dziecka”.

Dysponujemy również bardzo pięknym, słonecznym i dużym ogrodem z nowoczesnym placem zabaw.

Posiłki w naszym przedszkolu są smaczne, zdrowe, urozmaicone i przygotowywane na miejscu zgodnie
z wszelkimi wymogami Państwowego Inspektora Sanitarnego oraz dietetyka.

NASZ BUDYNEK

NASZ PLAC ZABAW

NASZE SALE, SZATNIA I ŁAZIENKI